Tel. 8 46 324000

0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Apie įmonę

Esame profesionalų komanda, sėkmingai dirbanti jau 16-ti metai. Aptarnaujame virš 1500 nuolatinių įmonių ir organizacijų. Jau užpildėme virš 134000 kasečių ir pardavėme virš 114000 naujų (2022.01 duomenimis).

Veikla

Spausdintuvų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Kasetės po užpildymo ir atnaujinimo testuojamos ir tik po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamomis naudoti, parduodamos. 100% garantija galioja, kol kasetėse yra dažomųjų miltelių (daugiau nei 40%) be jokių laiko apribojimų. Rašalinėms kasetėms garantija galioja kol dažų likutis kasetėje yra didesnis nei 40%, bet ne ilgiau nei 6 mėn. nuo pirkimo dienos.

Spausdintuvų ir kopijuoklių pardavimas ir aptarnavimas. Parduodame techniką tik išsiaiškinę kliento poreikius, ieškome individualių sprendimų, parenkame ekonomiškiausią biuro techniką. Kompetetingi technikos specialistai atliks gedimų diagnostiką, įvertins aparato būklę, pakeis susidėvėjusias dalis.

Naujų kasečių pardavimas. Parduodame originalias (spausdintuvų gamintojų) ir analogines kasetes populiariems ir mažai paplitusiems spausdintuvams, kopijuokliams ir kasos aparatams.

Kompiuterinės technikos pardavimas. Galime pasiūlyti įvairios kompiuterinės technikos ir priedų. Mūsų asortimente nešiojami kompiuteriai, stacionarūs kompiuteriai, monitoriai, kompiuterių dalys i įvairūs priedai.

Buitinės technikos pardavimas. Visa buities technika nuo smulkios virtuvės technikos iki televizorių, šaldytuvų, skalbimo mašinų, viryklių, orkaičių ir kitos įrangos.

Kompiuterinės įrangos remontas. Kvaifikuoti specialistai atliks kompiuterinės įrangos diagnostiką, pakonsultuos remonto klausimais, pateiks optimaliausia pasiūlymą įrangos remontui.

Mūsų vertybės

  • Profesionalumas;
  • Patikimumas;
  • Geranoriškumas;
  • Pagarba;
  • Pagalba.


Mūsų veiklos prasmė

Būti dėmesingu asmeniniu kiekvieno kliento patarėju ir pagalbininku. Savo žiniomis, patirtimi ir paslaugomis siekiame padėti kiekvienai įmonei ir asmeniui sumažinti išlaidas skirtas orgtechnikos eksploatacinėms medžiagoms.

Mūsų veiklos perspektyva

Mes siekiame tapti viena iš pirmaujančių spausdintuvų kasečių pildymo ir atnaujinimo įmonių Lietuvoje, lanksčiai prisitaikančia prie kintančių rinkos sąlygų ir atitinkančia klientų poreikius bei lūkesčius. Savo klientams siūlome profesionalų ir partnerišką bendradarbiavimą ir siekiame jiems būti geriausiu draugu ir patarėju.

Mūsų gaminiai

Spausdintuvų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Naudojamos medžiagos tik pripažintų ir pasaulyje gerai žinomų gamintojų rašalas, toneris (spausdinimo milteliai), detalės, kurios užtikrina nepriekaištingą spausdinimo ir kopijavimo technikos darbą. Bendrovės gaminiai tik kruopščiai pagaminti ir po atliktų kokybės testų pripažinti tinkamasis naudoti. 100 proc. įmonės produkcijos parduodama Lietuvos rinkoje, nemaža dalis per partnerių tinklą visoje Lietuvoje.

Atnaujintos ir užpildytos kasetės

Canon, HP, Samsung, Epson, Konica-Minolta, Brother, Xerox spausdintuvams, kopijuokliams.

Naujos kasetės

Canon, Brother, Citizen, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Konica-Minolta, Kyocera-Mita, Lexmark, NEC, OKI, PANASONIC, Ricoh, Samsung, Seikosha, Selex, Sharp,  Star, Triumph Adler, TOSHIBA, Utax, Xerox spausdintuvams, faksams, kopijuokliams.

Kompiuterinė ir buitinė technika

Prekiaujame žymių gamintojų kompiuterine ir buitine technika - DELL, LENOVO, ASUS, ACER, SAMSUNG, PHILIPS, LG, HP, BOSCH, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SAECO, SONY, BRAUN.