Tel. 8 46 324000

0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Apie įmonę

Esame profesionalų komanda, sėkmingai dirbanti jau 15-ti metai. Aptarnaujame virš 2000 nuolatinių įmonių ir organizacijų. Jau užpildėme virš 129000 kasečių ir pardavėme virš 103000 naujų (2021.02 duomenimis).

Veikla

Spausdintuvų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Kasetės po užpildymo ir atnaujinimo testuojamos ir tik po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamomis naudoti, parduodamos. 100% garantija galioja, kol kasetėse yra dažomųjų miltelių ar rašalo be jokių laiko apribojimų.

Spausdintuvų, faksų ir kopijuoklių pardavimas ir aptarnavimas. Parduodame techniką tik išsiaiškinę kliento poreikius, ieškome individualių sprendimų, parenkame ekonomiškiausią biuro techniką. Kompetetingi technikos specialistai atliks gedimų diagnostiką, įvertins aparato būklę, pakeis susidėvėjusias dalis.

Naujų kasečių pardavimas. Parduodame originalias (spausdintuvų gamintojų) ir analogines kasetes populiariems ir mažai paplitusiems spausdintuvams, kopijuokliams, kasos aparatams ir faksams.

Kompiuterinės technikos pardavimas. Galime pasiūlyti įvairios kompiuterinės technikos ir priedų. Mūsų asortimente nešiojami kompiuteriai, stacionarūs kompiuteriai, monitoriai, kompiuterių dalys i įvairūs priedai.

Vaizdo ir garso technikos pardavimas. Televizoriai, vaizdo grotuvai, garso kolonėlės, garso stiprintuvai - tai tik dalis visos įrangos, kurią taip pat galime pasiūlyti jūsų buičiai.

Buitinės technikos pardavimas. Visa buities technika nuo smulkios virtuvės technikos iki šaldytuvų, skalbimo mašinų, viryklių, orkaičių ir kitos įrangos.

Kompiuterinės įrangos remontas. Kvaifikuoti specialistai atliks kompiuterinės įrangos diagnostiką, pakonsultuos remonto klausimais, pateiks optimaliausia pasiūlymą įrangos remontui.

Mūsų vertybės

  • Profesionalumas;
  • Patikimumas;
  • Geranoriškumas;
  • Pagarba;
  • Pagalba.


Mūsų veiklos prasmė

Būti dėmesingu asmeniniu kiekvieno kliento patarėju ir pagalbininku. Savo žiniomis, patirtimi ir paslaugomis siekiame padėti kiekvienai įmonei ir asmeniui sumažinti išlaidas skirtas orgtechnikos eksploatacinėms medžiagoms, kompiuterinėms reikmėms ar buityje reikalingai įrangai.

Mūsų veiklos perspektyva

Mes siekiame tapti viena iš pirmaujančių spausdintuvų kasečių pildymo ir atnaujinimo, kompiuterinės, vaizdo ir garso, buitinės technikos pardavimo įmonių Lietuvoje, lanksčiai prisitaikančia prie kintančių rinkos sąlygų ir atitinkančia klientų poreikius bei lūkesčius. Savo klientams siūlome profesionalų ir partnerišką bendradarbiavimą ir siekiame jiems būti geriausiu draugu ir patarėju.

Mūsų produktai

Spausdintuvų, faksų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Naudojamos medžiagos tik pripažintų ir pasaulyje gerai žinomų gamintojų rašalas, toneris (spausdinimo milteliai), detalės, kurios užtikrina nepriekaištingą spausdinimo ir kopijavimo technikos darbą. Bendrovės gaminiai tik kruopščiai pagaminti ir po atliktų kokybės testų pripažinti tinkamasis naudoti. 100 proc. įmonės produkcijos parduodama Lietuvos rinkoje, nemaža dalis per partnerių tinklą visoje Lietuvoje.

Atnaujintos ir užpildytos kasetės

Canon, HP, Samsung, Epson, Konica-Minolta, Brother spausdintuvams, faksams, kopijuokliams.

Naujos kasetės

Apollo, Canon, Brother, Citizen, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Konica-Minolta, Kyocera-Mita, Lexmark, NEC, OKI, PANASONIC, Ricoh, Samsung, Seikosha, Selex, Sharp,  Star, Triumph Adler, TOSHIBA, Utax, Xerox spausdintuvams, faksams, kopijuokliams.

Kompiuterinė, video-audio, buitinė technika

Prekiaujame žymių gamintojų kompiuterine, audio ir video, buItine technika - DELL, LENOVO, ASUS, ACER, SAMSUNG, PHILIPS, LG, HP, BOSCH, ELECTROLUX, WHIRLPOOL, SAECO, SONY, BRAUN.